LARPLAST

Larplast farklı kullanım alanları ve farklı sektörler için thermoform yöntemiyle üretim yapar; Ürünler için gerekli dizaynı bünyesindeki uzman tasarım ekibi ile ürün geometrisi esas alınarak CNC’deki işleme merkezinde kalıplara uygulanarak yaratılmaktadır. Fason olarak da çalışabilen Larplast, öncelikli olarak kozmetik, kimya ve elektronik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kalıp üretimi sırasında blister etiket, koli ve kutu ölçü bilgileri grafik ajansıyla hazırlanarak, bu sayede siparişler kullanıcılarına en kısa zamanda ulaştırılmaktadır. Hızlı üretimin yanı sıra, tesisleri ve kullandığı malzeme ile hizmet kalitesini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Larplast, endüstrideki en son yenilikleri yakından izleyerek gerçekleştirdiği yatırımlar sonucunda, diğer üretim modellerine göre daha kısa zamanda, makul fiyatlarda ve yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir. Almanya, Fransa, İtalya, İrlanda, Yunanistan, Sırbistan, Romanya, Fas, İsrail, Hırvatistan, Bosna Hersek, İspanya, Mısır olmak üzere birçok ülkeye üretim yapmaktayız.

Çalıştığımız Sektörler; Kozmetik, Kimya, Kırtasiye ve Gıda başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde Seperatör, Blister, Ambalaj ve Standlar özel fikirlerle dizayn ve uygulama yapılmaktadır.

Fotoğraf Galerisi