Şirket Profili

LARPLAST olarak, tasarımdan, ürünün müşteriye ulaşımına kadar olan süreç dahil “müşterinin mutlak ve sürekli memnuniyetinin” sağlanması ve her departmanda kalite anlayışının bir “standart” haline gelmesini kendimize hedef edindik.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamak, sürekli gelişmek için de öğrenmeyi desteklemekteyiz. Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve buna bağlı uzun vade de karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak devam etmekteyiz.

Kalitemiz geleceğimizdir... Ve biz geleceğimizi önemsiyoruz...

Bunları gerçekleştirirken de çevre bilincini gerek şirket kültüründe gerekse de çalışanlarımızda sürekli kılmak için gerekli bütün yatırmları yapmayı ve sertifikaları almak içinde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.DÜNYAYI TAKİP EDİYORUZ

Larplast, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, çevreci politikalarla, karbon ayak izimizi en aza getirme hedefindedir.

Evrensel kalite standartlarına sahip, ürün ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyeti, gelişen üretim teknolojilerini yakından takip etmek, müşteri taleplerine, daima en kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmayı amaçlar. Bu hedefler ile 2010 yılı itibari ile uluslararası fuarlarda yer alıp, ürünlerimizi dünya pazarında da sergilemeye başlamıştır.

Larplast